Estelime Centrum Zdrowia i Urody

Nazwa firmyEstelime Centrum Zdrowia i Urody
MiejscowośćKatowice, powiat Katowice, woj. Śląskie
UlicaSzewska 11
Kod pocztowy40-661
Numer telefonu48534422996
Adres strony WWWEstelime.pl
KategorieAgencje modelek i hostess; Salony kosmetyczne, odnowa biologiczna, SPA
Opis firmy

Centrum medyczne Estelime to kompleksowa oferta poradni specjalistycznych. Znajdziesz u nas poradnię geriatryczną, ortopedyczną, medycyny pracy, stomatologiczną i chirurgi plastycznej. Centrum medyczne w Katowicach Estelime to doświadczeni lekarze i pomocny personel pomocniczy. To miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o swoje zdrowie. Jeżeli chcesz się umówić na wizytę, to rezerwacji możesz dokonać online, na naszej stronie internetowej albo telefonicznie. Centrum Estelime to miejsce, w którym poprawisz swoje zdrowie, wygląd i przede wszystkim samopoczucie.


Słowa kluczoweCentrum medyczne katowice
Informacje o wizytówcenumer ID: 2199873; rejestracja: 21/05/2017; liczba odsłon: 110

Czytaj opinię o firmie(0)

  • Nikt jeszcze nie dodał opinii, wypełnij poniższy formularz i dodaj pierwszą opinię.

Dodaj opinię o firmie

Aby dodać opinię o firmie - Estelime Centrum Zdrowia i Urody - wypełnij pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z hasłem umożliwiającym zmianę treści opinii oraz z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest dwa plus dziewięć*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!